Kozaki skórzane dla dziecka

Kozaki skórzane dla dziecka

Mój synek tej zimy zacznie chodzić, a że temperatury na zewnątrz coraz niższe, już teraz zaczęłam poszukiwania odpowiednich kozaków. Nie jest to zadanie łatwe, bo pierwsze buciki dla dziecka muszą być idealnie dobrane. Na co zwracałam uwagę?

Polskie kozaki ze skóry czy botki?

polskie kozaki skórzaneW pierwszej kolejności zaczęłam przeglądać oferty sklepów internetowych, by zobaczyć, jakie teraz fasony są w modzie i które z nich spełniają stawiane przeze wymagania. Wiedziałam jednak dwie rzeczy – po pierwsze synek i tak musiał buty przymierzyć, po drugie w grę wchodziły wyłącznie polskie kozaki skórzane. Na ich jakości nigdy się nie zawiodłam, więc wiedziałam, że i teraz będą odpowiednie. Wybrany przeze mnie model musiał być wygodny, ale również idealnie dopasowany. Pod uwagę brałam wyłącznie trzewiki wykonane z naturalnej skóry o wysokiej odporności na wilgoć i otarcia. Buty musiały też posiadać wyprofilowaną wkładkę oraz usztywniony zapiętek. Bardzo ważne było dla mnie, by but we wnętrzu był w całości ocieplany, najlepiej ciepłą wełną. Buty zimowe, o czym mało kto wie, powinny też mieć szeroki czubek, by paluszki nie marzły. Powinien być również odpowiednio wzmocniony. Dla mnie jako rodzica samodzielnego roczniaka istotne było również, by kozaki dawały się łatwo włożyć. Najlepiej, by były zapinane na rzepy oraz boczny zamek. Buty wiązane u tak małych dzieci nie zdają egzaminu, są też mało praktyczne. A dlaczego interesował mnie wyłącznie polski producent? Przekonałam się już, że produkty powstałe w naszym kraju wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Są też wytrzymałe. Zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Jestem przekonana, że tylko tygodnie dzielą mnie od pierwszych kroków synka. Gdy zacznie już chodzić, najpewniej właśnie tak będzie chciał poznawać świat. Zamierzam mu na to pozwolić. Nie przeszkodzi nam nawet siarczysty mróz, bo mając dobrze dobrane kozaki skórzane, synowi będzie ciepło i wygodnie.