Miłość i szkoła języków obcych

Miłość i szkoła języków obcych

 

Gdy jeszcze się uczymy to marzymy tylko o tym, żeby już skończyć szkołę i móc iść do pracy. Nie doceniamy tych lat, kiedy nie mamy żadnych obowiązków. Najczęściej na lekcjach nie słuchamy i wagarujemy. No i to się w późniejszych latach odbija i żałujemy, że tak się stało.

Znajomość języka angielskiego potrzebna na cito

szkoła języków obcych z KatowicDopiero po latach doceniamy znaczenie szkoły i można by pomyśleć, że wtedy jest już za późno. Jednak na naukę nigdy nie jest za późno. Ja potrzebowałam szybko nauczyć się angielskiego i bardzo żałowałam, że nie uważałam na lekcjach. Z pomocą przyszła mi szkoła języków obcych z Katowic, dzięki której miałam szansę nadrobić moje braki. Jak to się stało, że podjęłam naukę? Poznałam mężczyznę przez internet z którym chciałam nawiązać kontakt, jednak on mówił tylko po angielsku. Rozmawiałam z nim półsłówkami, jednak wiedziałam, że niedługo przyjedzie pracować do Polski. Dlatego nie urwałam z nim kontaktu, pisałam do niego ze słownikiem w rękach i zapisałam się na kurs. Tam od razu przydzielono mnie do odpowiedniej grupy, dano materiały potrzebne do nauki i zaczęłam zajęcia. Dziwnie się na początku czułam, po kilkuletniej przerwie od nauki, jednak z czasem się przyzwyczaiłam. Bardzo polubiłam te zajęcia i prowadzących, którzy wkładali serce w swoją pracę.

Moja nauka bardzo szybko zaowocowała. Pewnie dlatego, że bardzo zależało mi na tym, żeby dogadać się z tym mężczyzną. Jednak każdy powód jest dobry, jeśli dzięki temu czegoś się nauczymy i w szybkim czasie uzyskamy zadowalające efekty.