Samochodziki dla najmłodszych

Samochodziki dla najmłodszych

Dzieci to skarby w sercach rodziców. Już od niemowlaka staramy się podołać wszystkim potrzebom ukochanych szkrabów. Później również towarzyszymy i wspieramy ich podczas osiągania marzeń. Jednak zanim do tego dojdzie czeka Nas przeprawa przez kilkanaście lat, w których obchodzimy urodziny dziecka. Każdy z Nas zaproszony na tą uroczystość zastanawia się jaki kupić prezent. 

Samochodziki dla najmłodszych

samochody dla dzieciPlanując zakup prezentu zazwyczaj mamy ogromny problem. Głowimy się, dopytujemy, oglądamy setki różnego rodzaju zabawek w internecie. Każda jest specyficzna, ciekawa, posiada nowoczesne funkcje. Ostatnio w modzie zabawek dziecięcych wysoka pozycję zajmują samochody dla dzieci na akumulator. Okazało się, że jest to wspaniały pomysł na prezent. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, mamy w czym wybierać.  Ale jaka jest ich specyfikacja? Najważniejsza oczywiście jest długość czasu jazdy. Przeważnie jest to od 1 do 2 godzin, jeżeli urządzenie jest w pełni naładowane. Prędkość jazdy zazwyczaj nie przekracza 10 km/h. Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie należy zwrócić uwagę na wejście USB, cz gniazdo AUX. Dzięki tym możliwościom możemy urozmaicić Naszemu maluchowi jazdę jego ulubionymi piosenkami, które możemy nagrać na pendrive, lub podłączyć telefon przez kabel. producenci oferują również otwierany bagażnik i  drzwi, oraz nowoczesne podświetlenie pojazdu.

W niektórych modelach możemy regulować głośność, czy też zmieniać biegi. Długość takich samochodów nie przekracza 1 metra, a waga waha się w granicach 9-15 kilogramów. Im więcej funkcji tym cena samochodu idzie w górę. Po przejrzeniu oferty internetowej możemy stwierdzić, że nie są to zbyt tanie zabawki. Ich ceny wahają się od 300 zł – te najbardziej ubogie modele – do nawet 2 tysięcy.