Segregacja śmieci jest łatwa we Wrocławiu

Segregacja śmieci jest łatwa we Wrocławiu

 

Razem z żoną niedawno wprowadzaliśmy się do domku jednorodzinnego we Wrocławiu. Początkowo mieliśmy drobne obawy, w związku z wywozem śmieci. Nigdy nie wiadomo, na jaką okolicę się trafi. Na szczęście u nas jest bardzo miło. Jeździ tutaj dobra firma wywozowa i szybko dostalismy odpowiedni zestaw kontenerów z instrukcją, do którego wrzucać jakie odpady. Segregacja jest bardzo wazna w dzisiejszych czasach.

We Wrocławiu kontenery są regularnie opróżniane

kontenery na śmieci wrocławUwielbiam wstawać o poranku i wypijać pyszną kawę. Czasami widzę, jak pan Staszek, kierowca śmieciarki przyjeżdża i opróżnia konterery. Jeśli chodzi o kontenery na śmieci wrocław jest miastem, gdzie są one regularnie opróżniane i nie ma problemu z nieczystościami. W niektórych miastach zdarza się, że do takich problemów ludzie podchodzą lekceważąco i przez to moga pojawiać się dzikie zwierzęta. Na szczęście na naszym osiedlu działa niezawodny pan Staszek, który bez problemu radzi sobie z powierzonymi mu zadaniami, a do tego zawsze znajdzie chwilkę na miłą pogawędkę. Czasami nawet, pan Staszek przyjeżdża wcześniej, by wypić ze mną poranną kawę. Muszę przyznać, że polubiliśmy się i czasami zapraszamy go z żoną na grilla. Na naszym osiedlu pracują wspaniali ludzie, których warto poznać. Do tego jest tutaj czysto, a kontenery nie muszą być przesadnie duże, ponieważ szybko są czyszczone. Ja i moja żona też przykładamy swoją rękę do dbania o czystość. Nigdy nie wyrzucamy niewłaściwych produktów, do innych kontenerów niż trzeba. Dbamy o środowisko.

Nie mieszkamy we Wrocławiu długo, ale już się tu z żoną zadomowiliśmy. Cudownie żyje nam się na naszym czystym osiedlu, gdzie każdy kontener jest w odpowiednim terminie opróżniany przez pana Staszka. Dobrze jest znać ludzi, którzy wykonują takie prace porządkowe i móc im ufać. W dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb.

Więcej www.eko-city.com.pl