Skuteczna depilacja laserem

Skuteczna depilacja laserem

Poza głową  każdemu z nas rosną włosy pod pachami, na nogach  czy w okolicach narządów rozrodczych. Jednak tylko w przypadku kobiet jest to zbędne owłosienie, którego powinny się pozbyć, bo jest mało estetyczne i postrzegane jako brak higieny.

Czy depilacja laserem jest bezpieczna?

skuteczna depilacja laserowa wrocławNa rynku znajdziemy przynajmniej pięć metod na depilowanie włosów. Co dziwne, najwięcej kobiet stosuje najtańszą metodę, którą trzeba powtarzać niemalże codziennie. Jest to jednorazowa maszynka do golenia, która daje efekt idealnie gładki nóg tylko wtedy kiedy jest ostra i trwa to maksymalnie do dwunastu godzin od zabiegu. Paniom, które chcą raz na zawsze się pozbyć owłosienia i zapomnieć o codziennym rytuale golenia nóg, polecamy depilację laserową, bo wystarczy ją powtórzyć parę razy i można się już zawsze cieszyć nogami bez włosków. Jeżeli interesuje nas skuteczna depilacja laserowa Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy profesjonalne salony świadczące takie usługi. Depilacja laserem nie jest najtańsza, ale za to jest najskuteczniejsza. Kobiety o jasnych włosach, z reguły muszą przejść mniej zabiegów żeby pozbyć się włosków, gdyż genetycznie mają je słabsze i cieńsze. Natomiast brunetki muszą odbyć więcej sesji naświetlania laserem, bo mają mocniejsze włosy. Zabieg jest przeprowadzany przez przeszkolonego kosmetologa i jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wiązka lasera jest bardzo słaba, a zarazem wystarczająca dla włosków na nogach, okolicach bikini, pod pachami, czy na rękach. Jedynie kobietom w ciąży nie zaleca się takiej metody.

Zabieg skutecznej depilacji trawa najczęściej około godziny, ale jego ostateczny czas zależy od powierzchni skóry poddawanej działaniu lasera. We Wrocławia działa przynajmniej kilka profesjonalnych salonów, które dysponują laserem najnowszej generacji.