Skuteczny oczyszczacz powietrza

oczyszczacz powietrza xiaomi mi air

Skuteczny oczyszczacz powietrza

W obecnych czasach musimy się zmagać z potężnym zanieczyszczeniem powietrza, które jest jest szczególnie uciążliwe w sezonie grzewczym. Wielu z nas już zakupiło oczyszczacze powietrza, ponieważ to jedyny sposób na czyste powietrze w domu.

Jakie filtry posiadają oczyszczacze powietrza?

oczyszczacz powietrza xiaomi mi airDługotrwałe wdychanie spalin, pyłów zawieszonych czy aerozoli może powodować poważne choroby układu oddechowego. Są one szczególnie niebezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i wszystkich z upośledzonym układem oddechowym. Najlepszym rozwiązaniem dla takich osób jest oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air, który wyposażony jest w wydajny trójwarstwowy filtr True HEPA, który zapewnia wydajność do trzystu dwudziestu metrów kwadratowych w ciągu godziny. Taki model z powodzeniem wystarczy na oczyszczanie powietrza w każdym domu czy mieszkaniu. Jest bardzo cichy, dzięki czemu może nawet stać w pokoju dziecięcym. Oczyszczacz jest wyposażony w ekran dotykowy OLED oraz posiada możliwość zdalnego sterowania oraz głosowego dla posiadaczy odpowiedniej aplikacji w telefonie. Ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu zawsze znajdzie się dla niego miejsce. Wewnątrz urządzenia znajduje się filtr węglowy i HEPA, które skutecznie usuwają pyły zawieszone PM2,5 oraz PM10, które są najgroźniejsze dla naszego zdrowia. Marka Xiaomi jest znana na naszym rynku już od wielu lat, a jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ oferuje ona sprzęt wysokiej jakości w przystępnej cenie, co sprawia, że jest on bardzo konkurencyjny.

Dobrej jakości oczyszczacze przeważnie kosztują około tysiąc – dwa tysiące złotych, zatem model Xiaomi MI Air wypada doskonale na ich tle. Na pewno się sprawdzi w każdym mieszkaniu, ponieważ jego wydajność jest bardzo duża jak na takie parametry techniczne.