Wodoodporne mascary Essence

Wodoodporne mascary Essence

 

Jeszcze do niedawna w świecie makijażu panowała moda na noszenie sztucznych rzęs, jednakże przez wzgląd na ich przykre efekty uboczne coraz większa ilość kobiet zaczęła powracać do używania mascar, a producenci wiedząc, czego nam potrzebna do szczęścia, stanęli na wysokości zadania.

Doskonała mascara od Essence

essence get big lashesKtóra kobieta nie marzy o pięknie pogrubionych, wydłużonych oraz podkręconych rzęsach? Właśnie dlatego sztuczne rzęsy zaczęły być tak modne w pewnym momencie, lecz niestety sprawiały, że nasze naturalne rzęsy po jakimś czasie zaczynały wypadać. Przedłużanie rzęs u kosmetyczki z kolei często wiązało się z dużymi kosztami oraz poświęceniem sporej ilości czasu, której niestety większość kobiet pracujących jest pozbawiona za dnia. Dlatego coraz więcej z nas zaczęło powracać do mascar, a te zaczęły nam się odwdzięczać nowoczesnymi formułami pozwalającymi uzyskać niesamowite rezultaty. Przykładem tutaj może być chociażby niedroga mascara Essence get big lashes. Już na samym wstępie mascara wygrywa tym, że jest wodoodporna, a jak wiadomo wodoodporne tusze do rzęs doskonale współpracują z zalotkami utrzymując ich efekt przez cały dzień! Jeśli dodamy do tego inne możliwości tej mascary, jak dokładne pogrubienie bez efektu pajączka ani posklejanych rzęs, oraz wydłużenie ich, to efekt pięknego wachlarza rzęs mamy gwarantowany, a właśnie takie właściwości posiada ta niedroga mascara.

Nowe formuły w mascarach sprawiają, że nie tylko tusze się nie osypują i nie grudkują, ale przede wszystkim pomimo swojej wodoodporności pozwalają łatwo się usunąć za pomocą płynów micelarnych. Oznacza to, że nasza mascara zostanie na płatku kosmetycznym, a nie na połowie naszej twarzy, co jak wiemy w dawnych czasach było na porządku dziennym, a dziś na szczęście jest jedynie czasem przeszłym.