Wykonanie bramy rolowanej na zamówienie

Wykonanie bramy rolowanej na zamówienie

Produkcją bram zajmowałem się od dwudziestu lat i nikt nie był w stanie mi dorównać pod względem doświadczenia i jakości świadczonych usług. Byłem w stanie zapewnić klientom bramy najlepszej jakości i dlatego właśnie tak często oni do mnie wracali. Każdy był zadowolony.

Aluminiowa brama rolowana dla stałego klienta 

bramy rolowane aluminioweJeden z moich klientów odwiedzał mnie wyjątkowo często i właściwie zamawiał najwięcej bram ode mnie. Oferowałem tylko gotowe rozwiązania i cieszyły się one sporym powodzeniem. Najlepiej sprzedawały się bramy rolowane aluminiowe i to właśnie na ich produkcji skupiałem się najbardziej. Klient, który tak często mnie odwiedzał pojawił się ostatnio z nietypową prośbą. Potrzebna była mu brama rolowana o niestarowanie rozmiarach i zapytał, czy wykonałby dla niego to zlecenie. Przez wzgląd na stałą i udaną współpracę zgłosił się tylko do mnie mimo, iż inni producenci byli w stanie dla niego taką bramę wykonać. Lubiłem i szanowałem tego człowieka, dlatego postanowiłem zrobić odstępstwo od reguły i wykonać dla niego tę bramę rolowaną. Osobiście postanowiłem zająć się tym zleceniem, ponieważ moi pracownicy nie mieli doświadczenia w tego typu produkcji a zależało mi, żeby klient był zadowolony i otrzymał bramę w wymiarach, które go interesowały. Nie policzyłem mu więcej za to zlecenie bo wiedziałem, że zawsze będzie do mnie wracał a na takich klientach właśnie mi zależało najbardziej. Bramę wykonałem i klient osobiście przyjechał po jej odbiór. Był zadowolony.

Z czasem jednak zdecydowałem się oferować bramy na zamówienie, bo coraz więcej osób zaczęło mnie pytać o taką możliwość. Nie chciałem tracić klientów, bo byli dla mnie ważni. Pracowników przeszkoliłem i radzili sobie w produkcji bram rolowanych w różnych wymiarach.